Pracownik uprawy roślin

Zie omschrijving
40sinds 21 mei. '24, 17:35
of

Kenmerken

WerkniveauOverige niveaus
Uren per weekVariabele uren
ArtikelnummerRef: A01618

Beschrijving

Bedrijfsomschrijving

Firma, dla której będziesz pracować, to zgrana rodzinna firma istniejąca od ponad 70 lat. Pośród zielonych krajobrazów Boskoop, Berkel i Bleiswijk specjalizuje się w uprawie roślin i produkcji aranżacji zielonych. Jako pracownik w szklarni będziesz uczestniczył/a w hodowli roślin na potrzeby europejskiego sektora detalicznego. Firma posiada 32 hektary szklarni.

Functieomschrijving

Jako pracownik szklarni masz odpowiedzialność za pielęgnację roślin. Dodatkowo dbasz o to, aby uprawy były przetwarzane w odpowiedni sposób. Zajmujesz się przesadzaniem roślin i utrzymaniem porządku w szklarni, tunelu foliowym i magazynie. Ponadto przygotowujesz zamówienia sprzedaży. Dzięki twojej precyzji i entuzjazmowi cały proces przebiega płynnie i efektywnie! Pracować będziesz w szklarni w miejscowości Berkel en Rodenrijs lub Bleiswijk.

Functie-eisen

Posiadasz wiedzę o różnych gatunkach roślin lub jesteś gotowy/a się jej nauczyć.
Potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Arbeidsvoorwaarden

Wynagrodzenie! W zależności od doświadczenia mieści się w przedziale od 2150 do 2500 euro brutto miesięcznie.
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach.
Fajni koledzy z pracy, którzy regularnie organizują wyjścia.

Sollicitatieprocedure

Czy ta oferta wzbudziła twoje zainteresowanie? Aplikuj jeszcze dziś! Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się pod numerem:
Iwona de Heer
T:0172-231757
Advertentienummer: m2117565672